Yaman Çelişki – The Dilemma Filmi full izlethe dilemma
Türkçe Dublaj – Yaman Çelişki
Puanı: 6.3/10
Yapım: 2011 – ABD
Tür :D ram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Bernardo Bertolucci
Oyuncular: Jennifer Connelly, Channing Tatum, Winona Ryder, Kevin James, Queen Latifah, Vince Vaughn, Talulah Riley, Heidi Johanningmeier, Kathleen Lawlor, Rebecca Spence, Al Kwok, Amy Morton, Bea Kwok, Chelcie Ross, Debbi Burns, Grace Rex, January Stern, Joel Rogers, Louie Lawless, Michael Kuster, Michael A. Macrae, Mike Mcnamara, Phil Ridarelli, Walt Sloan
Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronny’nin kız arkadaşı Beth (Connelly) ve Nick’in karısı Geneva’nın (Ryder) desteğiyle, ikili yenilmez bir hale geliyor.
Ama Geneva’yı tesadüfen başka bir adamla gören Ronny’nin dünyası alt üst oluyor ve cevapları bulmayı kendisine görev ediniyor. Yaptığı amatör araştırma, dünyasını komik bir karmaşaya sürüklerken, Nick’in kendine ait birkaç sırrı olduğunu öğreniyor. Artık zaman ilerliyor ve kariyerlerinin en büyük sunumunun yarattığı baskı artıyor, Ronny en yakın arkadaşına gerçeği söylerse olacakları göze almak zorunda.


Responses

0 Respones to "Yaman Çelişki – The Dilemma Filmi full izle"

Yorum Gönder

 
yukarı Çık Copyright © 2010 |