Batman Kara Şövalye The Dark Knight Direk Film izlethe dark knight Batman Kara Şövalye The Dark Knight Filmi izle
Tür : Dram – Macera – Aksiyon – Suç – Gizem – Çizgi Roman
Gösterim Tarihi : 25 Temmuz 2008
Yönetmen : Christopher Nolan
Senaryo : Jonathan Nolan , Christopher Nolan , David S. Goyer , Bob Kane
Görüntü Yönetmeni : Wally Pfister
Müzik : Hans Zimmer
Yapım : 2008, ABD , 152 dk.
Oyuncular : Christian Bale (Bruce Wayne/Batman) , Heath Ledger (The Joker) , Gary Oldman (Lt. James Gordon) , Michael Caine (Alfred Pennyworth) , Morgan Freeman (Lucius Fox) , Maggie Gyllenhaal (Rachel Dawes) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face)
IMDB Puanı : 8.9 / 10
Editörün Notu : Christopher Nolan ‘ın Batman serisini devralmasıyla birlikte, ilk film Batman Başlıyor inanılmaz bir başarı gösterdi. Seyirci ve yorumcular tarafından oldukça beğenen ilk filmden sonra gelen devam filmi Kara Şovalye tüm rekorları altüst etti ve birçok dalda oskar ödülü kazandı. IMDB en iyi 250 listesinde ilk 10′da yer alan Kara Şovalye filminin yapımının sonlarına doğru, oskar ödülü kazandığı Joker rolüyle muhteşem bir performans sergileyen Heath Ledger aşırı ilaç kullanımından dolayı hayatını kaybetti. Tüm Hollywood ‘ta şok etkisi yaratan bu olaydan sonra herkesin farkında vardığı şey, Heath Ledger ‘in mükemmel eseriyle çoktan ölümsüzleşmiş olduğuydu.
Filmde Gotham şehrinin kara şovalyesi Batman , beyaz şovalyesi Harvey Dent (çift yüz) ve tam anlamıyla bir psikopat olan Joker ‘in savaşında, insan doğasının ne kadar çabuk değişebildiğini farkediyoruz ve hayatı dahi sorgulamaya başlıyoruz. Hangimiz ne kadar iyi, hangimiz ne kadar kötü? Ya da bütün bu kanunlar ne ifade ediyor? Satır aralarını iyi okuyan izleyicilerimiz bu soruların cevaplarını The Dark Knight ‘ta bulacaktır. indirmedenizle.org olarak filme 10 üzerinden tam 9 veriyoruz. Kara Şovalye , Türkçe Dublajlı ve Full HD olarak eklenmiştir.

1. İZLEME SEÇENEĞİ:

Play’e basıp 1 dakika bekleyin ve ortadaki “ördek” resmi gidince tekrar Play tuşuna basın. İstediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

DOWNLOAD SEÇENEĞİ:

2. İZLEME SEÇENEĞİ:

70 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açıp sayfayı yenileyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

3. İZLEME SEÇENEĞİ:

60 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açıp sayfayı yenileyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
Batman Kara Şövalye full izle, Batman Kara Şövalye indir, Batman Kara Şövalye hd izle, Betmen filmleri, Batman Kara Şövalye Batman filmini izle


Responses

0 Respones to "Batman Kara Şövalye The Dark Knight Direk Film izle"

Yorum Gönder

 
yukarı Çık Copyright © 2010 |